Menu

Daruj kilo pro půlkilové děti

Přispějte na sbírku na 100 monitorů dechu pro předčasně narozené děti

K zástavě dechu u kojence může dojít kdykoliv v průběhu prvního roku života. Riziko je zejména u nedonošených dětí. Ochránit miminko pomáhá monitor dechu, který pro řadu rodin znamená značný zásah do rozpočtu.

Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny se proto při příležitosti letošního Světového dne předčasně narozených dětí rozhodl potřebné rodiny v jejich tíživé situaci podpořit a upozornit na důležitost těchto přístrojů. S Vaší laskavou pomocí bychom rádi zakoupili 100 monitorů dechu. Přispějte na sbírku Daruj kilo pro půlkilové děti.

Přispět lze mnoha způsoby a jakoukoliv částkou, třeba symbolickou stokorunou. Sbírka trvá do konce roku. Celková cílová částka je 300 tisíc korun.

 1. Peníze můžete darovat prostřednictvím portálu Darujspravne.cz:
  https://www.darujspravne.cz/sbirka/daruj-kilo-pro-pulkilove-deti-2-2-2-2
 2. Symbolickou stokorunu můžete poslat přes QR kód.
  Daruj kilo pro půlkilové děti
 3. Pošlete příspěvek na sbírkový účet 269021218/0300 (Československá obchodní banka, a.s.).
 4. Přispějte prostřednictvím DMS. Zašlete ji na číslo 87 777 ve tvaru: DMS PREDCASNEDETI 30
  DMS PREDCASNEDETI 60
  nebo
  DMS PREDCASNEDETI 90.
 5. Další způsoby pomoci jsou uvedeny v sekci Jak můžete pomoci »

Děkujeme, že pomáháte těm nejmenším!


Sbírka Daruj kilo pro půlkilové děti vynesla 339 161 Kč

3.1.2022
Ve sbírce Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny se podařilo vybrat 339 161 Kč. Sbírka se konala na pomoc dětem, které přišly na svět dřív a nutně potřebují monitor dechu. Peníze poputují na nákup monitorů, které pomohou v potřebných rodinách.
Do sbírky na portálu Darujsprávně.cz se zapojilo celkem 1 134 dárců a vybraná částka o 13 % přesáhla vytčený cíl.„Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a poslali třeba i symbolickou 100korunu. Moc si toho vážíme. Bez této podpory bychom nemohli pro předčasně narozené děti dělat to, co potřebují....více

Sbírka Daruj kilo pro půlkilové děti vynesla 339 161 Kč