Menu

Podporují nás

Alza.cz a.s.

Společnost Alza.cz se stala významným partnerem Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Alza.cz se v roce 2018 rozhodla veškeré prostředky určené na vánoční dárky pro své obchodní partnery věnovat právě tomuto Nadačnímu fondu. Alza.cz by tak ráda malým bojovníkům v souladu s hodnotami, které ctí, dopřála péči alespoň o trochu příjemnější.

www.alza.cz

Accace Česká republika

Společnost Accace Czech Republic se stala v minulém roce významným partnerem a podporovatelem Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Díky jejich každoročnímu štědrému příspěvku mohl nadační fond pomoci většímu počtu rodin v nelehké životní situaci spojené s předčasným narozením jejich miminka. Společnost Accace pomáhá nejen finančně, ale i přímým zapojením dobrovolníků z řad zaměstnanců společnosti. Například v loňském roce se pod aktivním zapojením týmů z brněnské, ostravské a pražské pobočky zúčastnili vánočního charitativního pečení pro nadační fond. Děkujeme společnosti Accace za významnou pomoc. Máme radost, že ti silní dokáží pomáhat těm nejslabším!

www.accace.cz

Společnost České překlady s.r.o.

Společnost České překlady s.r.o. je překladatelskou agenturou, která si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a výsledných překladů. Agentura zajišťuje překlady i tlumočení napříč všemi dostupnými světovými jazyky. Mezi jejich zákazníky patří největší společnosti a organizace veřejné správy v ČR i zahraničí.

Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny ochotně a ve velmi krátké době zhotovili překlady pro webové stránky a prezentace.

Děkujeme především panu Václavu Baláčkovi a Lukáši Utíkalovi!

České překlady s.r.o. a její vedení často a rádi přispívají nejrůznějším charitativním, neziskovým či kulturním organizacím, ať už zdarma poskytnutými službami či finančními dary. Domníváme se, že vlídný přístup a ochota pomoci druhým by měla být standardem nejen v soukromém životě ale i obchodním styku.

www.ceskepreklady.cz

Jiří Janíček je český designér a architekt.

Jirka je tvůrcem loga Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Dlouho jsme se potýkali s tím, jak logo NF graficky ztvárnit. Chtěli jsme zachovat celý, byť dlouhý název NF. Nechtěli jsme žádné zdrobněliny, chtěli jsme zůstat transparentní. Jirka se s tím popral a přišel nejen s logotypem, ale i zajímavým příběhem, jak logo vzniklo.

“Obdivuji lidi, kteří v dnešní uspěchané a neosobní době hledají způsoby a prostředky, jak pomoci lidem a rodinám, na které systém a stát nemyslí. I když se primárně grafickému designu nevěnuji, bral jsem jako výzvu, jakým způsobem, toto téma Nadačního fondu výtvarně “uchopit". V zápětí se mi (opět) potvrdilo, že na kvalitním a otevřeném zadání se velmi dobře staví - základem je “příběh” a pak už jde vše samo..”

Jiří Janíček
www.janicek-design.cz

DKY.cz

Společnost DKY.cz se soustřeďuje na poskytování služeb v oblasti Internetu. Tvorba web stránek, programování internet aplikací, grafické návrhy, aktualizace, zprostředkování souvisejících služeb. Zakladatelem společnosti je Dan Kysela.

S Danem nás propojil osud našich dětí. Seznámili jsme se v prostředí JIP oddělení pro předčasně narozené děti, kde byly hospitalizovány naše děti. Tehdy mi poradil, kde pořídit speciální polohovací pomůcku, díky které se děti v inkubátoru cítí jako v náruči rodičů. To bylo před čtyřmi lety. Nyní pomáhá zase. Dan je tvůrcem a správcem webovských stránek Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

dan.kysela@dky.cz

Agentura NKL Žofín

Palác Žofín je architektonickým skvostem, v jehož sálech se střídají na nejrůznějších prestižních akcích špičkoví světoví i domácí umělci, ekonomové, politici. Je rovněž místem, kam se přichází bavit tisíce hostů na reprezentační plesy, inspirovat se na módní přehlídky a další společenské akce, na jejichž uspořádání mají kromě Agentury NKL Žofín velkou zásluhu i její partneři. Agentura NKL Žofín pamatuje i na nejmenší návštěvníky a organizuje řadu výchovných koncertů pro školáky. Podpora Nadačního fondu pro předčasně narozené děti není jedinou charitativní aktivitou Agentury NKL Žofín. Již několik let odesílá každoročně finanční dar v řádech statisících korun 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy na výzkum onkologických onemocnění.

Agentura NKL Žofín přeje všem rodinám předčasně narozených dětí, aby se v budoucnu i ony zařadily mezi zdravé, šťastné a spokojené návštěvníky Žofína a mohly společně vnímat nádheru, kterou jim palác Žofín svou krásou a svými programy nabízí.

www.zofin.cz

NADACE ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry, Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách, Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost, osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.

Nadace ČEZ